PREDAJ KLASIK

Predaj KLASIK

Predaj Klasik

Buďte klasik a zvoľte postup, ktorý vám zabezpečí v prvom rade najvyššiu možnú cenu za vašu nehnuteľnosť. Keby sme sa mali obmedzovať na to, že našou úlohou je iba zohnať pre vás kupujúceho, zanikli by sme v mori realitných kancelárii, ktoré dnes na trhu sú. Našou úlohou je rýchly, no hlavne bezpečný predaj. Bez starostí na vašej strane. Vy si naďalej bývajte vo vašej nehnuteľnosti a váš agent sa postará o prípravu, dokumentáciu k predaju, technické podklady vrátane pôdorysov, 100% právne zastúpenie, profesionálne vedené obhliadky len s vopred preverenými záujemcami. Neobmedzíme tým vás, ani vašu rodinu. Presťahujeme vás „najtichšie“, ako to len ide.

Za konzultácie u nás neplatíte, ceníme si klientské vzťahy a dobré referencie viac ako eurá. Svojho osobného agenta platíte po uskutočnenom predaji a to je predsa to, čo od neho očakávate. Bezpečný a rýchly predaj. Vyberte si podľa sympatií, vyberte si podľa špecializácie v sekcii MAKLÉRI, alebo nás kontaktujte.

Predaj ALL INCLUSIVE

Predaj All inclusive

ALL INCLUSIVE sme odvodili od úrovne starostlivosti, ktorú v takýchto prípadoch klientovi poskytujeme. Pri predaji jeho nehnuteľnosti ho reálne potrebujeme iba na podpis kúpnych zmlúv – s ničím ostatným ho nezaťažujeme. Podávame iba pravidelné informácie. Je to vynikajúci spôsob predaja nehnuteľnosti pre zaneprázdnených klientov, prípadne pre klientov žijúcich v zahraničí. Ale táto služba je vhodná aj pre vás, ktorí nespadáte, do žiadnej z týchto kategórií. Jednoducho sa vám tým nechce zaoberať. Prípravu vašej nehnuteľnosti zabezpečuje agent v spolupráci s dizajnérmi, veľakrát maľujeme, silikónujeme, zariaďujeme a zdobíme, snažíme sa dať vašej nehnuteľnosti príťažlivejší vzhľad. Pýtate sa prečo? To bude dôvod prečo sa do nej kupujúci zamiluje na prvý pohľad.

Dostanete servis realitnej kancelárie, foto štúdia, obchodného oddelenia, renomovanej právnickej kancelárie a všetkých úradov až po prehlásenie energií po predaji. Získavate k tomu doživotnú starostlivosť – vrátane reklamácií, prihlásenia a odhlášky na daňovom úrade či ďalšieho splneného sna o bývaní. Buďte efektívni a zabezpečte si ALL INCLUSIVE servis. Budete sa čudovať, koľko peňazí vám to ušetrí. Pre bližšie informácie sa nakontaktujte na kohokoľvek z nás v sekcii MAKLÉRI nám napíšte.

Predaj formou AUKCIE

Predaj Aukcia

Mnohí z klientov presne nevedia, ako si predaj formou AUKCIE predstaviť. Predstavíme vám ho teda čo najjednoduchšie. Aukcia, je transparentná predajná stratégia, ktorá vám zabezpečí získať za svoju nehnuteľnosť najvyššiu možnú cenu, no zároveň možnosť vybrať si podľa viacerých kritérií pre seba toho najideálnejšieho kupujúceho. Kľúčová je pri takomto spôsobe predaja nehnuteľnosti serióznosť a spoľahlivosť, no najmä skúsenosti realitnej kancelárie, pod ktorej záštitou sa AUKCIA uskutočňuje. Vyvinuli sme jedinečný a transparentný systém aukcií, ktorý vyhovuje ako predávajúcim, tak aj kupujúcim. O tom nemusíte pochybovať, že každý úkon je u nás zmluvne ošetrený a ešte jeden bonus. Tak ako u všetkých našich obchodov, vy ste tí, ktorí to majú pod kontrolou. Teda okrem nás.

Aj k tejto téme vám odporúčame osobné stretnutie, ak vás problematika aukcií zaujíma. Nájdite si svojho makléra a ak s ním nebudete spokojní, môžete nám ho do 30 dní vrátiť. Zatiaľ vám stihne predstaviť predaj vašej nehnuteľnosti formou AUKCIE. Informácie sú zdarma, tak nás neváhajte kontaktovať

Predaj Aukcia

Reset password

Enter your email address and we will send you a link to change your password.

Powered by Estatik